Deer- Kurumsal

MACH3 CNC Kontrol Kartı

 

DRCNC101

DEER Mühendislik tarafından, endüstriyel CNC makineleri için  özel olarak geliştirilmiştir. Profesyonel olarak dizayn edilmiş olan DRCNC101 LPT kontrol kartı en zorlu ortamlarda sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışması için yüksek standartlarda üretilmiştir. Bilgisayar tarafı ve kontrol tarafı tamamen izolelidir, makinenizi ve bilgisayarınızı elektronik ve statik dengesizliklere karşı tam olarak korur. Motor sürücü bağlantıları DSUB15 soketlidir bu sayede profesyonel ve sorunsuz bağlantı imkanı sağlar. LPT bağlantısı elektriksel parazitlere karşı dirençli yapısı sayesinde bilgisayar sinyallerini bozulmadan yüksek hızlarda motor sürücülerine aktarır. Motor, PULS ve DIR sinyalleri özel yüksek hızlı dijital optokuplörle bağlıdır bu sayede Standart MACH3 kartlarından çok daha hızlı ve güvenli veri iletişimi sağlar. Kart üzerinde bulunan LED ve Buzzer sayesinde hata kodları sesli ve LED sinyalleri ile kullanıcıya bildirilir. 

Yerli Üretim:

DRCNC101 kartının tasarımı ve üretimi tamamen DEER Mühendislik tarafından Türkiye'de yapılmaktadır. Yerli üretim olması sayesinde tedarik ve serviste sorun yaşamaz üretim planınız aksamaz.

OEM üretim:

Profesyonel makineler üretmeniz ve markalaşmanıza katkı sağlamak için DEER Mühendislik olarak DRCNC101 kartının OEM olarak da üretimini yapıyoruz. Üretmiş olduğunuz CNC makinenize özel fonksiyonlar ekleyebilir ve firmanızın logosuana kartın üzerinde yer almasını sağlayabiliriz.

GSM Kontrol:

DRCNC101 kartı opsiyonel olarak GSM haberleşmesini de desteklemektedir. Uzak iletişim kurabilme özelliği sayesinde makinenizi servis merkezlerinde düzenli olarak takip edebilir, makinenin kaç saat çalıştığı ve oluşan hata kodları gibi bilgilere servis merkezinizden ulaşabilir makinenize müdahale edebilirsiniz. Dilerseniz makinenizi durdurabilir veya çalışma saatini kısıtlayabilirsiniz.

5 Yıl Garanti:

Yüksek standartlarda üretmiş ve uzun süreli saha deneyimlerimiz ile geliştirmiş olduğumuz DRCNC101 kartı en zorlu ortamlarda güvenli ve hızlı çalışmaktadır.  DEER Mühendislik olarak üretmiş olduğumuz endüstriyel DRCNC101 kontrol kartı 5 Yıl garantilidir.