Deer- Kurumsal

Trafo Kontrol

Ürün Dökümanı
Ürün
Dökümanı

Video

Satın Al

Son yıllarda gittikçe artan trafo hırsızlıklarına kesin çözüm olarak geliştirmiş olduğumuz +DEER Trafo Güvenlik sistemi ile trafonuzun 7/24 365 gün şebeke elektriğine ihtiyaç duymadan korunmasına olanak sağlanmaktadır.

Sistem + DEER üretimi bir kontrol kartı, bir özel tasarım hareket algılayıcı, pano kapak sensörü ve manyetik sensörden oluşur. Trafo merkezinde herhangi bir şüpheli durum algılandığında, sistem hafızasında kayıtlı numaraları üzerinde bulunan SIMKART aracılığıyla otomatik olarak aramaya başlar.

+DEER Trafo Kontrol sistemi ayrıca bir adet 20W lık güneş paneli, güneş panel montaj ayağı, bir adet LiFePO4 veya VRLA akü, bir adet özel tasarım dinamik MPPT’ ye sahip solar chargerı da tüm sistemle birlikte kullanıcıya sunar.

Tüm hesaplamaları ve tasarımları +DEER mühendisleri ve teknisyenleri tarafından yapılmış olan sistem;

o Özel tasarım hareket sensörü sayesinde insan dışında canlıları algılamaz ve hatalı uyarı vermez.

o +DEER Trafo kontrol sistemi güç tüketimini en aza indirmek için, herhangi bir şüpheli durum olmadığı sürece uyku modunda kalır ve çok düşük değerlerde güç tüketir.

o Sistemin üzerinde bulunan akü, en kötü hava koşullarında dahi sistemi 6-7 gün çalışır durumda tutar.

o +DEER Trafo Kontrol Sistemindeki her bir parça ve kart özenle seçilip en kötü dış ortam şartlarına göre tasarlanmış olup, trafo hırsızlarına göz açtırmamaktadır.