Deer- Kurumsal

Sulama Kontrol

Ürün Dökümanı
Ürün
Dökümanı

Video

Satın Al

Tarım ülkesi olan ülkemizde tarımsal sulama özellikle yeşil ürün olarak tabir edilen (mısır, şeker pancarı, ayçiçeği, fasulye vb.) ürünlerin yetiştirilmesinde sıkça başvurulan bir yöntemdir. Bu tarz sulama sistemlerinin ortak özelliği bir elektrik motoru ile suyun bir noktadan diğer bir noktaya aktarılması şeklinde yapılmasıdır. Motor güçlerine göre farklı kompanzasyon panoları ve trafolara sahip bu sistemlerdeki ortak eksik, START –STOP işlemlerini gerçekleştirilirken yaşanan verim ve zaman kaybıdır.

+DEER Sulama Kontrol Sistemi ile bu açma kapama işlemini sorunsuz şekilde cep telefonunuzdan gerçekleştirebilirsiniz. +DEER Sulama Kontrol Sisteminde takılı olan SIMKART numarasını arayarak cep telefonunuzun tuşları ile sulama motorunuzu açıp kapatabilir zamanlı program kurup belirli bir süre sonra çalışıp durmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikle tarifeli sayaç kullanan çiftçilerimiz saat 17:00 de sulamayı durdurmakta 22:00 de tekrar başlatmak için kuyunun yanına gitmektedir. +DEER Sulama Kontrol Sistemi ile çiftçimiz cep telefonun tuşlarına basarak bu işlemlerin tamamını zamandan ve yakıttan tasarruf ederek gerçekleştirebilecektir.

Sistemin kurulumu ve kullanımı çok basittir. + DEER Sulama Kontrol Sistemi çalışmak için herhangi bir harici cep telefonuna ihtiyaç duymaz. Tüm sistem özel tasarım tek kartın üzerindedir.