Deer- Kurumsal

KURUMSAL

Hemen Ulaşın


0850 209 9567

Hakkımızda

 

 Firmamız 2010 yılında,  Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı, KOSGEB ve Ege Üniversitesi desteği ile kurulmuştur.

 

İlk olarak “Manyetik Rezonans Yöntemi ile Madde Analizi” isimli proje ile faaliyetlerine başlayan firmamız ardından “Seramik Karolar için Inkjet Baskı Makinesi Üretimi” projesi ile ar-ge faaliyetlerine devam etmiştir.

 

2012 yılı içerisinde ticari taksilerde yolcu izleme ve ücretlendirmeye dayanan GSM/GPS temelli bir kapsamlı bir yazılım ve donanım geliştiren firmamız bu ürün ile 2 adet patent başvurusunda bulunmuştur. Bu süreç zarfında GSM tabanlı cihaz kontrolü, GSM tabanlı güvenlik alarm modülleri, 3 eksen CNC kontrol kartı firmamız mühendislerinin geliştirmiş olduğu diğer projelerdir.

 

Teknoloji alanında sahip olduğu bilgi birikimi ile Türkiye’nin önde gelen seçkin üniversiteleri ile farklı projelere imza atmış olan firmamız, halen üniversite – sanayi işbirliği ile yürütülen projelerine devam etmektedir.

 

2013 yılında Lisanssız Elektrik Yönetmeliğinin yayınlanması ile güneş enerjisi alanında da ürün geliştirme amacı ile ar-ge faaliyetlerine devam eden firmamız bu kapsamda 20-100Wp yüksek verimli solar charger ürünlerini piyasaya sunmuştur. Diğer yandan güneş enerjisi noktasında teknik eğitim, danışmanlık ve GES saha kurulumlarının denetlenmesi (third party) noktalarında da firmamız faaliyetlerine devam etmektedir. Eğtim çalışmalarına İzmir'in önde gelen üniversiteleri ile yapmış olduğu işbirliği netticesinde 2014 yılından günümüze 1000 in üzerinde personeli güneş enerjisi sektörüne kazandırmış bulunuyoruz. Eğitim verdiğimiz kurumlar arasında Türkiye' nin önde gelen enerji ve beyaz eşya tedarik firmaları ve kamu kurum ve kuruluşları da bulunmaktadır. 

 

Firmamız, 5 yıllık faaliyetleri boyunca yüksek katma değerli ürünler geliştirmeyi bir ilke olarak benimsemiş olup, bu süreç zarfında 3 adet patent, bir adet marka tescil ve bir adet endüstriyel tasarım patenti başvurusunda bulunmuş olup, 2016 yılı itibariyle 3 adet daha patente konu olabilecek proje üzerine çalışmaktadır.